CR5210-75
Номер детали производителя:
CR5210-75
Часть описания:
SENSOR CURRENT HALL 75A DC
Accuracy :
±1%
Current - Sensing :
75A
Current - Supply (Max) :
40mA
Operating Temperature :
0°C ~ 50°C
Voltage - Supply :
24V