CR5210S-10
Номер детали производителя:
CR5210S-10
Часть описания:
SENSOR CURRENT MAGNETIC 10A DC
Accuracy :
±1%
Current - Sensing :
10A
Current - Supply (Max) :
35mA
Operating Temperature :
0°C ~ 50°C
Product Status :
Obsolete
Sensor Type :
Magnetic Modulator, Closed Loop
Supplier Device Package :
Voltage - Supply :
24V