SPSGRFC-868
Номер детали производителя:
SPSGRFC-868
Часть описания:
RF TXRX MOD U.FL SURFACE MOUNT
Antenna Type :
Antenna Not Included, U.FL
Current - Receiving :
10mA
Current - Transmitting :
22mA
Frequency :
868MHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Voltage - Supply :
1.8V ~ 3.6V