SPSGRF-915
Номер детали производителя:
SPSGRF-915
Часть описания:
RF TXRX MOD ISM < 1GHZ CHIP SMD
Antenna Type :
Integrated, Chip
Current - Receiving :
10mA
Current - Transmitting :
9mA ~ 22mA
Frequency :
915MHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
RF Family/Standard :
General ISM < 1GHz
Voltage - Supply :
1.8V ~ 3.6V