SOFTFLEX-B016-30-01-4000-2000
Manufacturer Part Number:
SOFTFLEX-B016-30-01-4000-2000
Part of Description:
THERM PAD 400X200MM W/ADH
Color :
Black-Gray
Outline :
400.00mm x 200.00mm
Shape :
Rectangular
Thermal Conductivity :
1.6W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.118" (3.00mm)
Part Manufacturer Stock Description
SOFT E1 KIT TDK Corporation 2 CAP KIT CER 0.01UF-10UF 180PCS