SOFTFLEX-C022-20-01-0762-0762
Manufacturer Part Number:
SOFTFLEX-C022-20-01-0762-0762
Part of Description:
THERM PAD 76.2X76.2MM W/ADH
Color :
Gray-Pink
Outline :
76.20mm x 76.20mm
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
2.2W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.0790" (2.000mm)
Part Manufacturer Stock Description
SOFT E1 KIT TDK Corporation 2 CAP KIT CER 0.01UF-10UF 180PCS