SOFTFLEX-B016-30-01-0762-0762
Manufacturer Part Number:
SOFTFLEX-B016-30-01-0762-0762
Part of Description:
THERM PAD 76.2X76.2MM W/ADH
Color :
Black-Gray
Outline :
76.20mm x 76.20mm
Shape :
Square
Thermal Conductivity :
1.6W/m-K
Thermal Resistivity :
Thickness :
0.118" (3.00mm)
Part Manufacturer Stock Description
SOFT E1 KIT TDK Corporation 2 CAP KIT CER 0.01UF-10UF 180PCS