S470M890MA
Manufacturer Part Number:
S470M890MA
Manufacturer/Brand:
NDK
Part of Description:
FREQ SYNTH 470MHZ TO 890MHZ
Manufacturer :
NDK
Product Category :
RF Evaluation and Development Kits, Boards
For Use With/Related Products :
Frequency :
470MHz ~ 890MHz