S470J29U2MR63K7R
Manufacturer Part Number:
S470J29U2MR63K7R
Part of Description:
CAP CER 47PF 3KV U2M RADIAL
Capacitance :
47 pF
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Temperature Coefficient :
U2M
Thickness (Max) :
Tolerance :
±5%
Voltage - Rated :
3000V (3kV)