S470J33SL0R63K7R
Manufacturer Part Number:
S470J33SL0R63K7R
Part of Description:
CAP CER 47PF 3KV SL RADIAL
Capacitance :
47 pF
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Tolerance :
±5%
Voltage - Rated :
3000V (3kV)