CTE528SNASF-100073
Manufacturer Part Number:
CTE528SNASF-100073
Part of Description:
0.05UH TUNABLE COIL
Stock Condition:
10
Height :
0.476" (12.10mm)
Inductance :
50 nH
Q @ Freq :
80 @ 100MHz
Size / Dimension :
0.299" L x 0.299" W (7.60mm x 7.60mm)
Tolerance :
±4%