CTE526HNAF-100295
Manufacturer Part Number:
CTE526HNAF-100295
Part of Description:
0.06UH TUNABLE COIL
Stock Condition:
20
Height :
0.512" (13.00mm)
Inductance :
60 nH
Q @ Freq :
90 @ 100MHz
Size / Dimension :
0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm)
Tolerance :
±3%