CTE526HNAF-100304
- Manufacturer Part Number:
- CTE526HNAF-100304
- Manufacturer/Brand:
- Central Technologies
- Part of Description:
- 0.13UH TUNABLE COIL
- Manufacturer :
- Central Technologies
- Product Category :
- Adjustable Inductors
- Height :
- 0.512" (13.00mm)
- Inductance :
- 130 nH
- Mounting Type :
- Through Hole
- Package / Case :
- Radial
- Product Status :
- Obsolete
- Q @ Freq :
- 130 @ 100MHz
- Size / Dimension :
- 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm)
- Tolerance :
- ±3%