CTE526HNAF-100294
Manufacturer Part Number:
CTE526HNAF-100294
Part of Description:
0.04UH TUNABLE COIL
Height :
0.512" (13.00mm)
Inductance :
40 nH
Q @ Freq :
80 @ 100MHz
Size / Dimension :
0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm)
Tolerance :
±2%