CTE528SNASF-100075
Manufacturer Part Number:
CTE528SNASF-100075
Part of Description:
0.10UH TUNABLE COIL
Height :
0.476" (12.10mm)
Inductance :
100 nH
Q @ Freq :
90 @ 100MHz
Size / Dimension :
0.299" L x 0.299" W (7.60mm x 7.60mm)
Tolerance :
±6%