CTE528SNASF-100076
Manufacturer Part Number:
CTE528SNASF-100076
Part of Description:
0.15UH TUNABLE COIL
Height :
0.476" (12.10mm)
Inductance :
150 nH
Q @ Freq :
90 @ 100MHz
Size / Dimension :
0.299" L x 0.299" W (7.60mm x 7.60mm)
Tolerance :
±6%