KMC68EN360ZP33L
Manufacturer Part Number:
KMC68EN360ZP33L
Part of Description:
IC MPU M683XX 33MHZ 357BGA
Co-Processors/DSP :
Communications; CPM
Core Processor :
CPU32+
Display & Interface Controllers :
Ethernet :
10Mbps (1)
Number of Cores/Bus Width :
1 Core, 32-Bit
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C (TA)
Package / Case :
357-BGA
Speed :
33MHz
Supplier Device Package :
357-PBGA (25x25)
USB :
Voltage - I/O :
5.0V