KMC68EN360CAI25L
Manufacturer Part Number:
KMC68EN360CAI25L
Part of Description:
IC MPU M683XX 25MHZ 240FQFP
Co-Processors/DSP :
Communications; CPM
Core Processor :
CPU32+
Display & Interface Controllers :
Ethernet :
10Mbps (1)
Number of Cores/Bus Width :
1 Core, 32-Bit
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
240-BFQFP
Speed :
25MHz
Supplier Device Package :
240-FQFP (32x32)
USB :
Voltage - I/O :
5.0V