KMC68EN360VR33L
- Manufacturer Part Number:
- KMC68EN360VR33L
- Part of Description:
- IC MPU M683XX 33MHZ 357BGA
- Co-Processors/DSP :
- Communications; CPM
- Core Processor :
- CPU32+
- Display & Interface Controllers :
- Ethernet :
- 10Mbps (1)
- Number of Cores/Bus Width :
- 1 Core, 32-Bit
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 70°C (TA)
- Package / Case :
- 357-BBGA
- Speed :
- 33MHz
- Supplier Device Package :
- 357-PBGA (25x25)
- USB :
- Voltage - I/O :
- 5.0V