WD2F144WB2R250
- Manufacturer Part Number:
- WD2F144WB2R250
- Part of Description:
- CONN RCPT 144POS SMD GOLD
- Height Above Board :
- 0.547" (13.89mm)
- Mated Stacking Heights :
- 20.2mm
- Pitch :
- 0.020" (0.50mm)