WD2F144WB4R400
- Manufacturer Part Number:
- WD2F144WB4R400
- Part of Description:
- CONN RCPT 144POS SMD GOLD
- Height Above Board :
- 0.303" (7.70mm)
- Mated Stacking Heights :
- 14mm
- Pitch :
- 0.020" (0.50mm)