DEL2V2P543G40LF
Manufacturer Part Number:
DEL2V2P543G40LF
Part of Description:
DSUB POWER STB
Contact Finish :
Gold, GXT™
Current Rating (Amps) :
40A
Features :
Board Lock
Flange Feature :
Housing/Shell (M3)
Mounting Type :
Through Hole, Right Angle
Manufacturer related products
    CONN HDR BLADE PWR 20POS EDGE MT
    CONN RCPT BLADE PWR 36POS PCB