S22AMTSGRY3
- Номер детали производителя:
- S22AMTSGRY3
- Часть описания:
- S22 TOUCH SW BIMODE NO THREE CLR
- Состояние запаса:
- 14
- Illumination Type, Color :
- LED, Green/Red/Yellow
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 50°C
- Panel Cutout Dimensions :
- Circular - 22.00mm Dia
- Termination Style :
- Cable Leads
- Voltage - Supply :
- 10 ~ 30VDC