S22ALTSGRHT
- Номер детали производителя:
- S22ALTSGRHT
- Производитель/бренд:
- Banner Engineering
- Часть описания:
- S22 PRO TOUCH SERIES: 2-COLOR RG
- Состояние запаса:
- 3
- Производитель :
- Banner Engineering
- Категория продукта :
- Промышленное освещение - Pick to Light
- Actuator Type :
- Round, Button, Flush
- Approval Agency :
- CE, cULus
- Circuit :
- SPST
- Features :
- Illumination Type, Color :
- LED, Green/Red
- Ingress Protection :
- IP67/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
- Mounting Type :
- Panel Mount, Front
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 50°C
- Panel Cutout Dimensions :
- Circular - 22.00mm Dia
- Product Status :
- Active
- Response Time :
- 300ms
- Switch Function :
- Off-On
- Termination Style :
- Screw Terminal
- Voltage - Supply :
- 10 ~ 30VDC