S22AMTSGRET
- Номер детали производителя:
- S22AMTSGRET
- Часть описания:
- S22 PRO TOUCH SERIES: 2-COLOR RG
- Состояние запаса:
- 3
- Illumination Type, Color :
- LED, Green/Red
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 50°C
- Panel Cutout Dimensions :
- Circular - 22.00mm Dia
- Termination Style :
- Screw Terminal
- Voltage - Supply :
- 10 ~ 30VDC