S22AMTSRGB7QP
- Номер детали производителя:
- S22AMTSRGB7QP
- Часть описания:
- S22 TOUCH SW BIMODE NO MULTI CLR
- Состояние запаса:
- 9
- Illumination Type, Color :
- LED, Blue/Green/Red
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 50°C
- Panel Cutout Dimensions :
- Circular - 22.00mm Dia
- Termination Style :
- Cable with Connector (M12)
- Voltage - Supply :
- 10 ~ 30VDC