CT262LYF-123J
- Номер детали производителя:
- CT262LYF-123J
- DC Resistance (DCR) :
- 65Ohm
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- 500kHz
- Height - Seated (Max) :
- Inductance :
- 12 mH
- Tolerance :
- ±5%