CT262LYF-102K
- Номер детали производителя:
- CT262LYF-102K
- Производитель/бренд:
- Central Technologies
- Часть описания:
- RAD LEADED FIXED INDUCTOR LOW PR
- Производитель :
- Central Technologies
- Категория продукта :
- Фиксированные катушки индуктивности
- Current - Saturation (Isat) :
- Current Rating (Amps) :
- DC Resistance (DCR) :
- 9Ohm
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- 2.1MHz
- Height - Seated (Max) :
- Inductance :
- 1 mH
- Inductance Frequency - Test :
- Material - Core :
- Mounting Type :
- Through Hole
- Operating Temperature :
- Package / Case :
- Product Status :
- Active
- Q @ Freq :
- Ratings :
- Shielding :
- Size / Dimension :
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±10%