CT262LYF-121J
- Номер детали производителя:
- CT262LYF-121J
- DC Resistance (DCR) :
- 3Ohm
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- 5.5MHz
- Height - Seated (Max) :
- Inductance :
- 120 µH
- Tolerance :
- ±5%