CT262LYF-122K
- Номер детали производителя:
- CT262LYF-122K
- DC Resistance (DCR) :
- 9Ohm
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- 1.9MHz
- Height - Seated (Max) :
- Inductance :
- 1.2 mH
- Tolerance :
- ±10%