SAR255ASX35MM
Номер детали производителя:
SAR255ASX35MM
Производитель/бренд:
Sarnikon
Часть описания:
EXTRUDED HEATSINK 255MM X 35MM
Состояние запаса:
500
Производитель :
Sarnikon
Категория продукта :
Радиаторы
Attachment Method :
PC Pin
Diameter :
Fin Height :
0.500" (12.70mm)
Length :
1.378" (35.00mm)
Material :
Aluminum
Material Finish :
Black Anodized
Package Cooled :
TO-220
Power Dissipation @ Temperature Rise :
Product Status :
Active
Shape :
Rectangular, Fins
Thermal Resistance @ Forced Air Flow :
Thermal Resistance @ Natural :
Type :
Board Level
Width :
1.378" (35.00mm)