GT3125-240
Номер детали производителя:
GT3125-240
Часть описания:
SHAFT, 0.3125 DIA. X 24IN LG
Состояние запаса:
12
Specifications :
0.312" Dia x 24.000" L (7.93mm x 609.60mm)
  • Ruland Manufacturing
    25 MM OLDHAM COUPLING HUB
  • Ruland Manufacturing
    16 MM OLDHAM COUPLING HUB
    12 MM OLDHAM COUPLING HUB
    75 MM STEEL SHAFT COLLAR
    40 MM STAINLESS SHAFT COLLAR