GT3125-30
Номер детали производителя:
GT3125-30
Часть описания:
SHAFT, 0.3125 DIA. X 3IN LG
Состояние запаса:
60
Specifications :
0.312" Dia x 3.000" L (7.93mm x 176.20mm)
  • Ruland Manufacturing
    25 MM OLDHAM COUPLING HUB
  • Ruland Manufacturing
    16 MM OLDHAM COUPLING HUB
    12 MM OLDHAM COUPLING HUB
    75 MM STEEL SHAFT COLLAR
    40 MM STAINLESS SHAFT COLLAR