KB02KW01-28-BB
- Номер детали производителя:
- KB02KW01-28-BB
- Часть описания:
- INCAND PANEL INDICATOR WHT 28V
- Lamp Color :
- White
- Lens Color :
- White
- Lens Size :
- 11.60mm Dia
- Lens Style :
- Round with Flat Top
- Panel Cutout Dimensions :
- 0.48" (12.19mm)
- Termination Style :
- Solder Lug
- Voltage :
- 28V