KB02KW01-12-CB
Номер детали производителя:
KB02KW01-12-CB
Часть описания:
INCAND PANEL INDICATOR RED 12V
Current :
60mA
Lamp Color :
Red
Lens Color :
Red
Lens Size :
11.60mm Dia
Lens Style :
Round with Flat Top
Lens Transparency :
Diffused
Millicandela Rating :
Panel Cutout Dimensions :
0.48" (12.19mm)
Ratings :
Vf (Typ), If (Max)
Termination Style :
Solder Lug
Voltage :
12V