Q14P1BXXB110E
Номер детали производителя:
Q14P1BXXB110E
Производитель/бренд:
APEM Inc.
Часть описания:
INDICATOR 110V 14MM PROM BLUE
Производитель :
APEM Inc.
Категория продукта :
Индикаторы панели, контрольные лампы
Current :
6mA
Features :
Ingress Protection :
IP67
Lamp Color :
Blue
Lens Color :
Blue
Lens Size :
10.00mm Dia
Lens Style :
Round with Domed Top
Lens Transparency :
Diffused
Millicandela Rating :
540mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.55" (13.97mm)
Panel Cutout Shape :
Round
Product Status :
Active
Ratings :
AC
Termination Style :
Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Type :
LED
Viewing Angle :
100°
Voltage :
110V