Q14P1BXXG12E
Номер детали производителя:
Q14P1BXXG12E
Часть описания:
INDICATOR 12V 14MM PROMINENT GRN
Состояние запаса:
248
Current :
20mA
Lamp Color :
Green
Lens Color :
Green
Lens Size :
10.00mm Dia
Millicandela Rating :
60mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.55" (13.97mm)
Ratings :
DC
Termination Style :
Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Voltage :
12V