Q14P1BXXG110E
Номер детали производителя:
Q14P1BXXG110E
Часть описания:
INDICATOR 110V 14MM PROM GREEN
Состояние запаса:
77
Current :
6mA
Lamp Color :
Green
Lens Color :
Green
Lens Size :
10.00mm Dia
Millicandela Rating :
60mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.55" (13.97mm)
Ratings :
AC
Termination Style :
Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Voltage :
110V