13SBLA120ST-13ARF
Номер детали производителя:
13SBLA120ST-13ARF
Производитель/бренд:
c3controls
Часть описания:
13MM ST 120V AMBER LED/LENS FLAT
Состояние запаса:
100
Производитель :
c3controls
Категория продукта :
Индикаторы панели, контрольные лампы
Current :
Features :
Ingress Protection :
IP20
Lamp Color :
Red
Lens Color :
Red
Lens Size :
Lens Style :
Round with Flat Top
Lens Transparency :
Millicandela Rating :
Panel Cutout Dimensions :
0.51" (13.00mm)
Panel Cutout Shape :
Round
Product Status :
Active
Ratings :
AC/DC
Termination Style :
Screw Terminal
Type :
LED
Viewing Angle :
Voltage :
120V