DF71250AD50FAV
Номер детали производителя:
DF71250AD50FAV
Часть описания:
IC MCU 32BIT 16KB FLASH 64QFP
Number of I/O :
37
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
64-BQFP
Program Memory Size :
16KB (16K x 8)
RAM Size :
4K x 8
Speed :
50MHz
Supplier Device Package :
64-QFP (14x14)
Voltage - Supply (Vcc/Vdd) :
4V ~ 5.5V
    MA3075 - Trans Voltage Suppresso
    5P4M - Thyristor 5A SCR