DF71242D50NPV#Z1
Номер детали производителя:
DF71242D50NPV#Z1
Часть описания:
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 52VQFN
Number of I/O :
23
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
52-VFQFN Exposed Pad
Program Memory Size :
64KB (64K x 8)
RAM Size :
8K x 8
Speed :
50MHz
Supplier Device Package :
52-VQFN (7x7)
Voltage - Supply (Vcc/Vdd) :
4V ~ 5.5V
    MA3075 - Trans Voltage Suppresso
    5P4M - Thyristor 5A SCR