DF71241AD50FPV
Номер детали производителя:
DF71241AD50FPV
Часть описания:
IC MCU 32BIT 32KB FLASH 48LQFP
Number of I/O :
23
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
48-LQFP
Product Status :
Obsolete
Program Memory Size :
32KB (32K x 8)
RAM Size :
8K x 8
Speed :
50MHz
Supplier Device Package :
48-LQFP (10x10)
Voltage - Supply (Vcc/Vdd) :
4V ~ 5.5V
    MA3075 - Trans Voltage Suppresso
    5P4M - Thyristor 5A SCR