44A1121-16-2/6-9-US
Номер детали производителя:
44A1121-16-2/6-9-US
Часть описания:
CABLE 2CON 16AWG WHT SHLD FEET
Категория продукта :
Многожильные кабели
Cable Type :
Multi-Conductor
Conductor Material :
Copper, Tinned
Conductor Strand :
19/29
Features :
Jacket (Insulation) Diameter :
0.184" (4.67mm)
Jacket (Insulation) Material :
Polyvinylidene Fluoride (PVDF)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.0090" (0.229mm)
Jacket Color :
White
Length :
Enter Number of Feet in Order Quantity
Number of Conductors :
2
Operating Temperature :
150°C
Ratings :
Shield Type :
Braid
Usage :
Voltage :
600 V
Wire Gauge :
16 AWG
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    SIGNAL MODULE 24 POS
    PCB MULTI-GIG T1 1" PW LG CHMF
    MULTIGIG RT T2 .8" BP H-LFT
    SIGNAL MODULE SOLDER
    CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156