44A1111-18-9-9
Номер детали производителя:
44A1111-18-9-9
Часть описания:
HOOK-UP DL STRND 18AWG WHT 1000'
Cable Type :
Hook-Up, Dual Wall
Conductor Strand :
19/30
Features :
Jacket (Insulation) Diameter :
0.103" (2.62mm)
Jacket (Insulation) Material :
Polyvinylidene Fluoride (PVDF)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.006" (0.15mm)
Length :
1000.0' (304.8m)
Operating Temperature :
-65°C ~ 150°C
Voltage :
600V
Wire Gauge :
18 AWG
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    SIGNAL MODULE 24 POS
    PCB MULTI-GIG T1 1" PW LG CHMF
    MULTIGIG RT T2 .8" BP H-LFT
    SIGNAL MODULE SOLDER
    CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156