44A1111-14-9-9-MX
Номер детали производителя:
44A1111-14-9-9-MX
Производитель/бренд:
TE Connectivity Aerospace Defense and Marine
Часть описания:
HOOK-UP STRND 14AWG 600V WHITE
Производитель :
Категория продукта :
Одножильные кабели (монтажный провод)
Cable Type :
Hook-Up
Conductor Material :
Copper, Tinned
Conductor Strand :
19/27
Features :
Jacket (Insulation) Diameter :
0.108" (2.74mm)
Jacket (Insulation) Material :
Polyvinylidene Fluoride (PVDF), Irradiated
Jacket (Insulation) Thickness :
0.005" (0.13mm)
Jacket Color :
White
Length :
Operating Temperature :
-65°C ~ 150°C
Product Status :
Active
Ratings :
Voltage :
600V
Wire Gauge :
14 AWG
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    SIGNAL MODULE 24 POS
    PCB MULTI-GIG T1 1" PW LG CHMF
    MULTIGIG RT T2 .8" BP H-LFT
    SIGNAL MODULE SOLDER
    CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156