SR45UBDP
Номер детали производителя:
SR45UBDP
Производитель/бренд:
Tripp Lite by Eaton
Часть описания:
45U RACK ENCL SERVER CABINET
Производитель :
Tripp Lite by Eaton
Категория продукта :
Стойки
Color :
Black
Dimensions - Overall :
47.250" L x 23.630" W x 83.750" H (1200.15mm x 600.20mm x 2127.25mm)
Dimensions - Panel :
42.000" L x 78.750" H (1066.80mm x 2000.25mm)
Door :
Steel
Features :
Cable Entry Systems, Locking, Removable Sides
Material :
Metal, Steel
Mounting Rails :
Two Pair
Number of Units :
45U
Product Status :
Active
Style :
Enclosed, Bottom, Front, Sides, Top
Type :
Cabinet Rack
Ventilation :
Back, Front, Top
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    WRIST STRAP W/CORD ONE SIZE
    CBL USB2.0 A PLUG TO B PLUG 3'
    CBL USB2.0 A PLUG TO A PLUG 3'
    CBL USB2.0 A RCPT TO A PLUG 0.5'
    CBL USB2.0 A PLUG-MCR B PLUG 6'
Каталог сопутствующих товаров
  • Hammond Manufacturing
    RACK STEEL 17.5X21X12.5 GRY
  • Bud Industries, Inc.
    RACK OPEN RELAY 71.75" X 19" BLK
  • Bud Industries, Inc.
    RACK ALUMINUM RELAY 42" X 19"
    RACK OPEN RELAY 77" X 19" BLACK
    RACK OPEN RELAY 77" X 19" GRAY
Сопутствующие товары
Часть Производитель Запас Описание
SR45 Interlight 8,233 Replacement for Iec SR45 Replace
SR45-0 Vector Electronics & Technology, Inc. 5,003 RAIL FRAME LOC 4.5" ALUMINUM