SR45UBEXPND
Номер детали производителя:
SR45UBEXPND
Часть описания:
45U 4-POST OPEN FRAME RACK CABIN
Dimensions - Overall :
43.000" L x 23.630" W x 83.750" H (1092.20mm x 600.20mm x 2127.25mm)
Dimensions - Panel :
37.000" L x 78.750" H (939.80mm x 2000.25mm)
Features :
Cable Entry Systems
Style :
Open Rack, Double Frame
Type :
Open Rack
  • Bud Industries, Inc.
    RACK OPEN RELAY 71.75" X 19" BLK
  • Bud Industries, Inc.
    RACK ALUMINUM RELAY 42" X 19"
    RACK OPEN RELAY 77" X 19" BLACK
    RACK OPEN RELAY 77" X 19" GRAY
SR45-0 Vector Electronics & Technology, Inc. 5,003 RAIL FRAME LOC 4.5" ALUMINUM