SR45UBDPWD
Номер детали производителя:
SR45UBDPWD
Часть описания:
45U RACK ENCL SERVER CABINET
Dimensions - Overall :
47.250" L x 29.530" W x 83.750" H (1200.15mm x 750.06mm x 2127.25mm)
Dimensions - Panel :
42.000" L x 78.750" H (1066.80mm x 2000.25mm)
Features :
Cable Entry Systems, Locking, Removable Sides
Style :
Enclosed, Bottom, Front, Sides, Top
Type :
Cabinet Rack
Ventilation :
Back, Front, Top
  • Bud Industries, Inc.
    RACK OPEN RELAY 71.75" X 19" BLK
  • Bud Industries, Inc.
    RACK ALUMINUM RELAY 42" X 19"
    RACK OPEN RELAY 77" X 19" BLACK
    RACK OPEN RELAY 77" X 19" GRAY
SR45-0 Vector Electronics & Technology, Inc. 5,003 RAIL FRAME LOC 4.5" ALUMINUM