CG1206MLC-12E
Номер детали производителя:
CG1206MLC-12E
Производитель/бренд:
Bourns, Inc.
Часть описания:
VARISTOR 1206
Производитель :
Bourns, Inc.
Категория продукта :
Варисторы, MOV
Capacitance @ Frequency :
0.5 pF @ 1 MHz
Current - Surge :
Energy :
Features :
Maximum AC Volts :
Maximum DC Volts :
12 V
Mounting Type :
Surface Mount, MLCV
Number of Circuits :
4
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (TA)
Package / Case :
1206 (3216 Metric)
Product Status :
Active
Varistor Voltage (Max) :
Varistor Voltage (Min) :
Varistor Voltage (Typ) :
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    FUSE BOLT MNT 800VAC 800VDC 225A
    FUSE BOLT MNT 800VAC 800VDC 400A
    FUSE BOLT MNT 800VAC 800VDC 250A
    FUSE TH 500VAC 125VDC 40A