R251-100-160
- Номер детали производителя:
- R251-100-160
- Производитель/бренд:
- Hammond Manufacturing
- Часть описания:
- BOX ALUM SILVER 6.3"L X 5.43"W
- Производитель :
- Hammond Manufacturing
- Категория продукта :
- Коробки
- Area (L x W) :
- 34.2in² (221cm²)
- Color :
- Silver
- Container Type :
- Box
- Design :
- Split Sides and End Panel(s)
- Features :
- Card Guides
- Height :
- 1.457" (37.00mm)
- Material :
- Metal, Aluminum
- Material Flammability Rating :
- Product Status :
- Active
- Ratings :
- IP54
- Size / Dimension :
- 6.299" L x 5.433" W (160.00mm x 138.00mm)
- Thickness :
- 0.091" (2.30mm)